W jaki sposób złożyć zamówienie indywidualne na obraz?

Oprócz obrazów, które maluje w przypływie natchnienia lub emocji, wykonuję również obrazy na indywidualne zamówienie, zgodnie z Twoją wizją i oczekiwaniami.

IMG_5121.JPG

01

Pomogę Ci dobrać kolor, format i styl, co idealnie dopasuje dzieło do Twojego wnętrza, w którym docelowo je zaprezentujesz..

02

Wszystkie prace są jedyne w swoim rodzaju, unikatowe, po prostu nie będzie drugiego takiego samego obrazu jak ten wykonany dla Ciebie.. Na Twoje życzenie jestem w stanie namalować obraz zbliżony lub bardzo podobny do tego, którywyślesz mi jako inspirację.

IMG_4423.jpg
IMG_9574_edited.jpg

03

Ceny obrazów zależne są przed wszystkim od rozmiaru obrazo, dodatków jakie są wykorzystywane do jego stworzenia czy innych aspektów. Po wspólnych i szczegółowych konsultacjach przygotuję wycenę oraz przewidywany termin realizacji zamówienia.

04

Użyj adresu e-mail: resin.artdecoration@gmail.com i wyślij do mnie maila w treści podając wymiar, kolorystykę obrazu oraz inne przydatne sugestie, które będą pomocne przy tworzeniu dzieła. Mile widziane są zdjęcia wnętrza, w którym będzie wisiał obraz lub inspiracje, na których mogłabym bazować.

20.jpg